Einar Jolin Stilleben färglitografi
2020-03-02
743756
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Stilleben, signerad Jolin, numrerad 290/360, färglitografi 47x55 cm