Oidentifierad konstnär akvarell
2020-03-02
743716
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stilleben, Signerad och daterad BP Hedlund 1865, akvarell, 37x28 cm