Taklampa
2020-03-05
743575
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, tidigt 1900-tal, jugend, stomme i mässing samt koppar, längd ca 82 cm, medföljer 2 kupor
bruksslitage, ej funktionstestad, Sav garanterar ej funktionen