Gustav Arne
2020-03-01
743558
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GUSTAV ARNE (1925-2011): "Svart skuta Bäckvikens hamn, aug 1973", olja på duk, signerad G. Arne 1973, ca 75x63 cm