2 200 SEK
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, s.k. Emma, 1940-tal, sammets klädsel, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage, fläckar, skada på snörmakeriet
743496
2020-03-06