Kolbox / kolhävare
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
KOLBOX / KOLHÄVARE, sent 1800-tal, koppar, handtag i målad metall i form av maskaron, mått 30x40x40 cm
Kuntoraportti
Åldersrelaterat slitage, smärre bucklor
743489
Päivämäärä:
2020-03-25