Edition Luxe Michael Hamma Halsring sterlingsilver
2020-03-29
743304
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MICHAEL HAMMA, halsring, sterlingsilver, Smide & Form, Stockholm 1988, slät stel doserad halsring, dekor med förgylld kula, signerad, diameter ca 13 cm
Lätt skev. Kula med undersdig stötskada.