Taklampa
2020-03-05
743216
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets första hälft, mässing samt frostat glas, höjd ca 29, diameter 22 cm
Funktionen garanteras ej, slitage