Linnea Larsson
2020-03-01
743206
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINNEA LARSSON (född 1964), Spegling - segelbåtar, signerad L. Larsson, 2019, olja på duk, ca 50x50 cm