Pianolampa
2020-03-10
743194
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIANOLAMPA, 1900-talets mitt, märkt MM 3944, längd 36 cm inkl skärm, höjd 18 cm
Ej funktiosntestad, skärm med skador