Oidentifierad konstnär olja på pannå
2020-02-27
742876
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Franskt fiskemotiv, signerad E. Jacquet, olja på pannå, ca 14x21,5 cm