Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
PENTTI SARPANEVA, halsband, brons, infattad brungul agat, 1970-tal, Finland, stämplad P. Sarpaneva, mått exkl. kedja ca 13,5x7,5 cm
Kedja med bruksslitage, smärre smuts
742822
2020-03-05