Lennart Nyström
2020-03-22
742821
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENNART NYSTRÖM (född 1944): (3) Kompositioner, osignerade, provtryck, litografier, bladmått ca 90x60 cm vardera