Tallrikar, 4 st, Kina 1700-tal
2020-03-08
742733
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 4 st, porslin, Kina, 1700-tal, 3 st Kangxi, 1 st Qianlong, olika dekorer i underglasyrblått med figurscener, diameter ca 22,5-23 cm
Smärre kantnagg