Vjeteslav kliuchnikov oljemålning
2020-02-27
742705
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Gårdsmotiv från England, Kliuchnikov, daterad atergo 206, olja på duk, ca 65x100 cm