Sjukhuslampa
2020-03-04
742684
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SJUKHUSLAMPA, golvlampa, märkt KIFA, 1950/60-tal, 1 ljuspunkt, på hjul, ställbar i vinkel, lackerad samt kromad metall, höjd (högsta positionen) ca 190 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej