Lampor
2020-03-04
742680
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
LAMPOR 2 st ca 1970-tal, bordslampa resp vägglampa, orange lackerad plåt, höjd ca 36, resp 25 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
slitage, repor