Taklampa 1960-tal
2020-03-04
742675
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 500 SEK |
TAKLAMPA, 1960-tal, stomme i mässing, detaljer i teak, kupor i rökfärgat pressglas, höjd ca 15 cm exkl upphäng
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, slitage mindre skador