Utomhusbelysning Falkenbergs belysning
2020-03-01
742603
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
VÄGGLAMPA, 1900-talets andra hälft, Falkenbergs belysning, etikettmärkta FLB, koppar och kupa i glas, höjd ca 48 cm
Skador: Väderpatina