Byrå 1900-tal
2020-02-28
742527
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, bemålad, 1900-talets första hälft, 3 lådor, beslag i mässing, höjd ca 76, 90x47 cm, nyckel medföljer
Senare bemålning