Peter Dahl
2020-03-03
742496
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): Kompotision, signerad Peter Dahl, EA, färglitografi, bladmått ca 76x56 cm
Ej examinerad ur ram