Bengt Lindström färglitografi
2020-02-26
742473
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 57/150, färglitografi, bildmått ca 74x54 cm