Ljusstakar 1 par silver
2020-03-08
742459
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, stämplade 833 för silverhalten, 1910-20-tal, delvis godronnerat kolonnskaft rund fot, höjd 12 cm, vikt 206 g
graverade initialer på foten