Ljusstakar empire
Klubbat för:
7 400 SEK
6 000 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, sannolikt parisarbeten i empire, brännförgylld brons, fotplatta med dekor av bladstav, bladhölstrad pelare, klotformad ljuspipa, lösa manschetter, otydligt stämplade, höjd 26 cm
Slitage
742398
2020-03-08