Ljusstakar empire

Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire

Klubbat för:

7 400 SEK

6 000 SEK

LJUSSTAKAR, ett par, sannolikt parisarbeten i empire, brännförgylld brons, fotplatta med dekor av bladstav, bladhölstrad pelare, klotformad ljuspipa, lösa manschetter, otydligt stämplade, höjd 26 cm

Slitage

742398

2020-03-08