Ljuskrona mässing
2020-02-26
742301
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, mässing, för 8 ljus, dekor av örnar, höjd ca 75, diameter 70 cm
PROVENIENS: Stopalo
Borrad för el, en kedja saknas, 2 armar trasiga