Anders Palmér oljemålning
2020-03-03
742224
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ANDERS PALMÉR (född 1958): Komposition med hus, signerad Palmér, olja på duk, 65x65 cm, oramad