Skrivbord
2020-03-03
742193
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, 1980/90-tal, underdel i form av 2 moduler i kromad metall, skiva i glas med tryckt rutnät, höjd ca 73 samt 180x80 cm
Smärre slitage