Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
RON ARAD, vägghängd bokhylla "Bookworm", Kartell, Italien, vit plast (PVC), 7 sektioner, längd ca 320, bredd ca 20 cm
Bruksslitage, smärre repor
742189
2020-03-03