Ring 18k guld briljanstlipade diamanter
2020-03-07
742173
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RING, 18k guld, 5 små briljantslipade diamanter, Alton, Falköping, 1970, ringstorlek ca 19,25/60, vikt 3 gram.
Bruksslitage, repor.