Skål Kina
2020-03-04
742082
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅL, Kina, sent 1800-tal, porslin, dekor med blommor och tecken, höjd ca 6, diameter 19 cm
Ett kantnagg, smärre slitage