Bengt Lindström färglitografi
2020-02-29
742070
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerade Lindström, 155/150, färglitografi, bildmått ca 66x50 cm
Ej examinerad ur ram