Bertil wIDBRANDT OLJEMÅLNING
2020-03-02
741944
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERTIL WIDBRANDT (1914-1988): Motiv från Klara sjö, signerad, olja på duk, ca 59x49 cm