Vägglampetter 1 par
2020-03-09
741837
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPETTER, 1 par, omkring 1900-talets mitt, ovala, bronserade, för ett ljus vardera, bredd 32 cm, höjd 39 cm.
Bruksslitage, fläckar, mässingskanter närmast glaset med bucklor.