Klädhängare "Dekorativ"
2020-02-25
741698
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KLÄDHÄNGARE, "Dekorativ", 1900-talets mitt, mässing samt furu, 2 par, olika storlekar, Skoglundsmetallgjuteri, Anderstorp, ca 31x57 cm, en hylla med etikett.
Smärre slitage.