Björn Hallström oljemålning
2020-03-09
741638
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BJÖRN HALLSTRÖM (1916-1981): "Skugga på muren", olja på duk, signerad och daterad -66, 46 x 55 cm.