Philip von Schantz
2020-03-14
741589
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): "Björkved", färglitografi, signerad, daterad -77, numrerad 124/150, bildmått 54x43 cm
Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram