Klubbat för:
4 400 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
BYRÅ, i form av en koffert, 1900-tal, klädd i brunt läder med trädetaljer, en sida med två lådor, läderhandtag, höjd 49, 44x444 cm
Zustandsbeschreibung
mindre slitage
741521
2020-03-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner