Klubbat för:
3 200 SEK
2 500 SEK
BYARUM, trädgårdssoffa, 1900-tal, målat gjutjärn och trä, sitthöjd ca 45, längd 156 samt djup 57 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
741319
2020-02-29