Roland Svensson litografi
2020-03-01
741178
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgård i vinterskrud, signerad samt numrerad 127/460, ca 35x49 cm