Erik Olson litografi
2020-03-01
741176
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIK OLSON (1901-1986) Kompositiuon, signerad och daterad 1955 samt numerad 35/260, ca 47x32 cm
Gulnat blad