Tapio Wirkkala vas
2020-03-01
741119
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TAPIO WIRKKALA, Itttala, Vas "Kantarelli", signerad, höjd ca 13 cm
Smärre slitage