Takarmatur
2020-02-26
741095
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, metall, 1900-talets andra hälft, vitlackerad, höjd ca 36 cm
Slitage, fläckar, rost