Klubbat för:
3 000 SEK
3 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, modell ´Cuba´ för ILVA, kromat stål samt sits i läder, sitthöjd ca 38 cm i framkant, B ca 67 cm
Skador: Tryckrepor på sitsar
741066
2020-02-26