Cecilia Sikström färglitografi
2020-02-24
741058
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CECILA SIKSTRÖM (född 1962): Vilande, signerad Cecilia Sikström, VI/XXX, färglitografi, bildmått ca 38x39 cm