Klubbat för:
2 800 SEK
1 500 SEK
HORST JANSSEN (Tyskland 1929-1995): Figurkomposition, monogramsignerad och daterad -73, 6/30, etsning, bladmått 43x33,5 cm
Proveniens: Galleri Bell
Något gulnad
741044
2020-02-24