Madeleine Pyk olja
2020-03-08
741015
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): ´Madonna´´, signerad M Pyk, olja på duk, ca 95x95 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars