Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERICA CABBE (1918-2004): "Gården på berget", signerad Cabbe, olja på duk, ca 49x61 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars
740991
2020-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här