Fat Japan
2020-02-26
740978
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FAT, 3 st., porslin, Japan, 1900-talets mitt, tryckt dekor i underglasyrblått, botten med märke, diameter ca 24 cm
Smärre slitage