Tändsticksfodraler 2 st persiska
2020-02-29
740920
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TÄNDSTICKSFODRALER, 2 st, 1900-talets försa hälft, silver och emalj, floral dekor med fåglar på sidorna, persiska, stämplade, höjd ca 3,5 resp. 2, 12x7 resp. 5,5x4 cm
Smärre slitage, lagning på den större