Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa / lysrör, Markaryd, vitlackerad, två lysrör, längd ca 182, bredd ca 18, höjd ca 10 cm
Smärre slitage, smärre repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
740916
2020-02-29